ARCHIE I RIVERDALE - Casey Cott w magazynie OUT


Przed premierą trzeciego sezonu serialu RIVERDALE aktorzy odtwarzający główne role pojawiają się w nowych projektach - Vanessa Morgan (Toni Topaz) brała udział w reklamie obuwia NIKE, Camila Mendes wystąpiła w teledysku The Chainsmokres, a Lili i Madelaine promują komsetyki. 

Kilka dni temu pojawiła się okładka wrześniowego numeru Magazynu OUT (czasopisma dla społeczności LGBT). Na okładce pojawił się Casey Cott (serialowy Kevin Keller), a w środku spory artykuł o nim i postaci którą gra.


Kevin Keller pojawił się już w pierwszym odcinku RIVERDALE. Widzimy Kevina jak doradza swojej przyjaciółce - Betty Cooper. Sam Kevin nie ma szczęścia do miłości. Mówi o sobie "jedyny gej w Riverdale High". W pilotażowym odcinku RIVERDALE widzimy sekretne spotkanie Kevina z Moose'm. Wszystko przerwało znalezienie ciała Jasona Blossoma. Dopiero z czasem szczęście się do niego uśmiecha i poznaje członka Southside Serpents - Joaqiuna DeSantosa. Następnie Joaqiun wyjeżdża... Pod koniec drugiego sezonu Kevin rozwija swoją znajomość z Moose'm Mason'em. Co z tego wyniknie? Zobaczymy w trzecim sezonie.  

"Uważam, że nasz serial jest wyjątkowo mrocznym miejscem i myślę, że Kevin jest niezwykle żywym światłem w tym ciemnym miejscu, ponieważ on wie, kim jest" - mówi Cott.

Casey przyznał, że przypadkiem trafił do obsady RIVERDALE. Zaraz po ukończeniu Carnegie Mellon University, Casey wziął udział w pokazie talentów w Los Angeles, gdzie został zauważony przez kierownictwo Warner Brothers. Jeszcze tego samego dnia młody aktor został powiadomiony, że dostał rolę - "Jestem albo najszczęśliwszym aktorem na świecie, albo może tak naprawdę nie mieli innego aktora, który by się nadawał". Poleciał do Vancouver, gdzie znajduje się plan filmowy, a następnego ranka - po raz pierwszy w swojej karierze - był przy pierwszym czytaniu scenariusza.

"Pamiętam, że siedziałem tam, wiedząc, że będę tam przez sześć miesięcy i myślałem sobie: mam pracę i to taką, która będzie pokazana w telewizji i pracuję z tymi aktorami, którzy są naprawdę dobrzy". mówi Casey Cott. "To, że mam pracę w aktorstwie, jest super fajne i mam pracę, którą oglądają miliony ludzi." Młody aktor podczas studiów uczęszczał na różne zajęcia pozalekcyjne, w tym na kurs aktorski. "Zawsze chciałem być dobry w sporcie, ale po prostu nie byłem - mój tata zawsze mówił, że jestem gapą".


Kevin miał i swój moment w drugim sezonie - został reżyserem spektaklu "Carrie Musical". Był to odcinek musicalowy, w którym pojawiło się kilka piosenek. Jedną z nich ("In") również śpiewał młody Keller. Spektakl niestety nie został w całości wystawiony - z winny The Black Hooda.

Sam Kevin Keller jest nową postacią w świecie Archie Comics. Chłopak pojawił się w komiksach pierwszy raz w 2010 roku, jako pierwsza jawna homoseksualna postać. Był to ważny krok w kierunku modernizacji wielowiekowej serii, zbliżając staroświecką serię komiksową do współczesnej Ameryki.A więcej o naszych stałych cyklach przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#caseycott #casey #cott #kevinkeller #kevin #keller #magazynout #out #lgbt #cover #ultimatecomics #ultimate #comics #riverdale #serial #towlasniearchie #to #wlasnie #archie #bettycooper #betty #cooper #joaqiundesantos #joaqiun #desantos