ARCHIE I RIVERDALE - Nowy plakat promujący trzeci sezon


W środę 4 września w Internecie opublikowano najnowszy plakat, promujący trzeci sezon serialu Riverdale, który bardzo szybko rozprzestrzenił się po całej sieci. Oczywiście był to element kampanii reklamowej, gdyż popularny serial wraca na antenę w USA 10 października. U nas zadebiutuje dzień później na platformie Netflix. 

Plakat utrzymany jest w mrocznym klimacie. W jego centralnym punkcie widnieją sylwetki głównych bohaterów, do których dołączyła Josie McCoy, Reggie Mantle oraz Toni Topaz; tym samym paczka głównych bohaterów urosła w tym sezonie do 9 postaci. 
 
Tłem plakatu jest mroczny las. W jego dolnej części umieszczono tajemnicze, czerwone poroże, udekorowane prawdopodobnie roślinami. Możliwe, że jest to nawiązanie do farmy, na której przebywała Polly Cooper wraz ze swymi dziećmi. W zwiastunie, który  wypuszczono kilka dni temu, widzimy sceny sugerujące, że jest to siedziba tajemniczego kultu – sekty. 
 
W finale zwiastuna leżący Jughead Jones krzyczy „Pomocy!”, znajdując się obok dwóch tajemniczych postaci, klęczących przed ołtarzem z patyków i poroża. Czy będzie to główny wątek trzeciego sezonu, który według zapowiedzi twórców ma być znacznie mroczniejszy od poprzednich? Wkrótce się przekonamy!
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński
Grafika: Michał Wyszyński

#archie #riverdale #komiks #serial #archietompierwszy #riverdalecalkiemnowehistorie  #kartotekiriverdale  #archiecomics #ultimatenews #ultimatecomics #veronicalodge #bettycooper #fpjones #tomkeller #hiramlodge  #wakacjewriverdale #plakat #promo #netflix #tonitopaz #reggiemantle #josiemccoy