ARCHIE I RIVERDALE - SABRINA W NOWYM PROMO NETFLIXA


Październik coraz bliżej, a z październikiem na antenie Netflixa zagości najnowszy serial ze stajni Archie Comics - "The chilling adventures of Sabrina". Premiera zaplanowana jest na 26 października 2018 roku. Pierwszy sezon będzie liczyć 10 odcinków. 


Na ten moment nie mamy praktycznie żadnych przecieków z planu, ani kadrów serialu. Ale wszystko się prawdopodobnie zmieni 4 października na 4 dniowym Comic Conie w Nowym Yorku. Netflix już teraz pokazało zapowiedź swoich październikowych premier i w tym samym zwiastunie jest informacja o Comic Conie. 


Czy twórcy nas zaskoczą i pokażą coś więcej? Zobaczcie jakie cuda można wykonać nożykiem w halloweenowej dyni. Na zwiastunie widzimy zapowiedzi między innymi "The umbrella academy" (serial również na podstawie serii komiksowej), czy też zapowiedź trzeciego sezonu "Daredevila" od Marvela.

Zobaczymy już nie długo. Poniżej wideo z zwiastunem oraz zdjęcia z wideo. 


Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński
Grafika: Michał Wyszyński

#archiecomics #komiks #serial #sabrina #ultimatenews #ultimatecomics #archieiriverdale #blog #promocja #netflix #comiccon #nycc2018 #nowyjork #newyork #promo #trailer #zwiastun