ARCHIE I RIVERDALE - RIVERDALE S0301 CO NAS CZEKA? SPEKULACJE

W środę 10 października, a u nas w czwartek 11 października o 9:00 rano na Netflixie będzie miał premierę pierwszy odcinek trzeciego sezonu RIVERDALE. Odcinek będzie miał tytuł "Labor Day" - "Święto Pracy". tytuł sugeruje nam, że wydarzenia będą działy się w pierwszych dniach lipca. 
Im bliżej było premiery, tym więcej autorzy pokazali nam różnych kadrów z serialu - czy to na profilach społecznościowych publikując zdjęcia, czy to w 2 zwiastunach wideo. Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa dawkował informację i do ostatniej chwili pilnował przebiegu informacji z fanami. Dzięki temu przy każdym pojawiającym się nowym kadrze powstawało tysiące spekulacji, co może się wydarzyć w pierwszym odcinku.  
W ostatnim odcinku drugiego sezonu Archie Andrews został aresztowany pod zarzutem zamordowania Cassidy'ego Bullocka. Jak wiemy z wcześniejszych odcinków, Cassidy zginął z rąk ochroniarza rodziny Lodge'ów - Andre. Niestety Andre również wkrótce zginął. Jedynie Hiram i Archie znali prawdę. Po tym jak Archie postawił się ojcu Veroniki, Hiram postanowił mu pokazać kto tu naprawdę rządzi. 

W pierwszych kadrach promocyjnych z trzeciego sezonu widzimy salę rozpraw, na której Archiego będzie bronić jego mama - Mary Andrews oraz obecnie pani mecenas - Sierra McCoy. Twórcy również ujawnili wizerunek pani prokurator Wright (grana przez Penelopę Ann Miller), która będzie sie starała ze wszystkich sił udowodnić, że Archie jest winny. Czy Hiram motywował panią prokurator?

W pierwszym zwiastunie oraz w zdjęciach udostępnionych chwilę później również widzimy jak nasi bohaterowie - Archie, Veronica, Jughead i Betty jadą autem. Jest to samochód jaki Fred Andrews sprezentował synowi i mieli wspólnie go odnowić. Samochów jest bardzo podobny do tego, jakim Archie i ekipa jeździli w swoich komiksowych przygodach. Na materiałach promocyjnych widzimy jak przyjaciele spędza razem czas nad jeziorem. Skaczą do wody, siedzą przy rozpalonym ognisku. Widać po nich, że dobrze się bawią i są szcześliwi. Czyżby Archie został warunkowo zwolniony lub wypuszczono go za kaucją?
Na tym nie koniec! Mamy jeszcze pokazany wątek z Kevinem i Moose. Chłopaki pod koniec drugiego sezonu mocno się do siebie zbliżyli. Wiemy z różnych konwentów, że ich relacja będzie burzliwie się rozwijać w trzecim sezonie. Prawdopodobnie Cheryl Blossom zorganizuje imprezę basenową, na której pojawią się wszyscy nasi ulubieńcy. Kevin i Mosse na niej również się pojawiają oraz jest tutaj również Toni Topaz


Ostatnim z kadrów jaki nam ujawniono jest zdjęcie z Jugheadem, Sweet Pea i Fangsem Fogatym. Chłopaki prawdodopobnie przygotowują się do nowego starcia ze swoimi rywalami - Ghoulies. 

A co jeszcze się wydarzy? Najprawdopodbniej zobaczymy tajemniczy rytuał, jaki będzie odprawiać Alice Cooper i jej córka Polly w ogrodzie za ich domem. Przyłapie ich na tym Betty. Najpewniej będzie miało to związek z tajemniczą farmą, na której przebywała Polly

Veronica prawdopodobnie będzie starała się wskórać coś u swojego ojca Hirama, aby uniewinnić Archego. Czy to coś pomoże? Po tym jak napięte były relacje między córką i ojcem w ostatnich odcinkach? 
Na pewno to nie wszystkie wątki jakie pojawią się w pierwszym odcinku. Myślę, że twórcy rozpoczną serial z mocnym przytupem i tak nakręcą fanów, że będziemy odliczać minuty do kolejnego odcinka.

Riverdale - Sezon Trzeci, Odcinek Pierwszy - Premiera w środę 10 października w USA, a w czwartek 11 października z polskim lektorem na platformie Netflix.

 "Riverdale Całkiem nowe historie. Tom pierwszy" do kupienia już na naszej stronie. Komiks wydany przez wydawnictwo Ultimate Comics.
http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#archiecomics #komiks #serial #sabrina #ultimatenews #ultimatecomics #archieiriverdale #blog #promocja #netflix #promo #trailer #zwiastun #trzecisezon #trzeci #sezon #Archie #Betty #Jughead #Veronica #Cheryl #Toni #choni #Kevin #Moose #SierraMccoy #Maryandrews #pierwszyodcinek