ASHLEIGH MURRAY PROWOKUJE NA INSTAGRAMIE


Pierwszy odcinek trzeciego sezonu Riverdale za nami! W jednej ze scen widzimy Josie McCoy jak siedzi na brzegu basenu zza willą rodziny Blossomów. A obok niej .... Sweet Pea! 


Jeszcze pod koniec drugiego sezonu Josie spotykała się z Reggie'm Mantlem. A z rozmowy dziewczyny ze Sweet Pea wynika, że spotykali się przez całe wakacje. Josie i Sweet Pea nawet nie kryją się ze swoim związkiem. Tuż za nimi Archie rzuca piłkę właśnie do Reggie'go! Co się stało z #ROSIE?  


Informacja o ewntualnym shipie Josie i Sweet Pea trafił do fanów bardzo późno. Kadrem z serialu podzieliła się dopiero odtwórczyni roli Josie - Ashleigh Murray. Od razu wywołało to sensację. Na zdjęciu dziewczyna i chłopak siedzą bardzo blisko siebie, uśmiechają się i wyraźnie flirtują ze sobą.
Fani zasypali zdjęcie tysiącami komentarzy "Super ship", "O nie nie nie!" "tak tak tak!" "Josie i Sweet Pea - jestem za!". Wkrótce Ashleigh ponownie wrzuciła to samo zdjęcie na twiterze z komentarzem: "Ogromna epidemia rwania włosów wśród nastolatków".

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70
Jak skończyła się ta scena? Dowiecie się z pierwszego odcinka trzeciego sezonu RIVERDALE!Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#archiecomics #komiks #serial #riverdale #josie #josiemccoy #sweetpea #sweet #pea #jordanconnor #ashleighmurray #ashleigh #murray #ultimatecomics