CROSSOVER RIVERDALE I SABRINY?


UWAGA SPOILERY! 

Od pojawienia się informacji o powstaniu serialu "The chilling adventures of Sabrina" fani pytali twórców, czy powstanie crossover z "Riverdale". Na wakacyjnych konwentach Roberto Aguirre-Sacasa, showrunner obu seriali powiedział, że nie będzie to możliwe. Może wynikać to z faktu, że oba seriale choć robi ta sama osoba, to są zamówione przez 2 różne firmy - przez The CW i platformę streamingową Netflix. Gdyby oba seriale był zamówione przez jedną stację szanse na crossover były by większe (wystarczy spojrzeć na inne seriale produkowane dla The CW).


Cały czas słyszeliśmy, że nie powstanie crossover. Tym czasem dziś - 26 października 2018 roku - premierę miał wyczekiwany serial "the chilling adventures of Sabrina" i mamy w nim niespodziankę!
Nowy serial o Sabrinie zaplanowany został na 2 sezony po 10 odcinków. Jak przystało na netflixowskie seriale, tak i ten można w całości, bez czekania na kolejny odcinek. 

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

UWAGA SPOILERY!

Wytrwali fani Sabriny mogą dostrzec ciekawą scenę w 7 odcinku serialu netflixa. I tu czeka ich niespodzianka. Pod koniec tego odcinka pani Wardwell zamawia pizzę. I dostarcza ją nie kto inny jak nasz mistrz prac dla nastolatków, czyli Ben Button. Widzimy chłopaka, który dostarcza pizzę i ma identyfikator na piersi z imieniem Ben. 


Dużym szokiem dla fanów obu seriali może być sam fakt pojawienia się Bena. W końcu chłopak ginie w trzecim odcinku trzeciego sezonu Riverdale. Chyba, że Ben może przeżył upadek? Albo to wszystko to jakiś sen? A może chłopak jest duchem?


Czy w "Sabrinie" pojawi się więcej bohaterów z "Riverdale"? A może odwrotnie. W najbliższych odcinkach "Riverdale" któryś z bohaterów "Sabriny" pojawi się po drugiej stronie rzeki Sweetwater? Zobaczymy wkrótce.

Więcej zdjęć poniżej

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#archiecomics #komiks #serial #riverdale #greendale #sabrina #ben #button #benbutton #crossover #robertoaguirresacasa #roberto #aguirre #sacasa #archieiriverdale #ultimatecomics #ultimate #comics


 Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics