STAR TREK DISCOVERY OFICJALNY ZWIASTUNW czasie tegorocznego New York Comic Con 4-6 października 2018 roku jednym z paneli jakie pojawił się w czasie konwentu było spotkanie z twórcami i aktorami Star Trek Discovery. Panel zorganizowała stacja produkująca seria - CBS.

Wiemy, że trwają prace nad drugim sezonem serialu. Twórcy pokazali nam już teaser serialu, w którym pojawiła się postać kapitana Christophera Pike'a (w tej roli znany z roli Black Bolta w Marvel's Inhumans Anson Mount). Tym razem dostaliśmy 2,5 minutowy zwiastun rozwijający wątki z teasera. W najnowszym zwiastunie widzimy na samym początku Michael Burham leżącą w zgliszczach jakiegoś statku komicznego. Jej przestraszony wzrok skupiony jest na tajemniczej postaci w oddali. Ta postać może być przedstawicielem nowej rasy kosmitów nie znanych znam z poprzednich serii lub może czymś więcej? Bohaterowie nazywają te istoty czerwonymi aniołami.
Sekundę później widzimy sekwencję znaną nam z zakończenia pierwszego sezonu - na przeciw USS DISCOVERY pojawia się USS ENTERPRISE pod dowództwem kapitana Pike'a. Kapitan Pike razem z częścią załogi przenosi się na pokład Discovery.Christopher Pike'a przejmuje dowodzenie nad USS DISCOVERY i nasi bohaterowie ruszają po raz kolejny na ratunek wszechświata. Przy okazji również trwają poszukiwanie zaginionego Spocka (w tej roli Ethan Peck), który służy pod kapitanem Pike'm na USS ENTERPRISE. Z szybkich sekwencji zwiastuna można łatwo wywnioskować, że akcja już od pierwszego odcinka będzie maksymalnie podkręcona. Wróci Cesarz z Lustrzanego Wszechświata, czy też pojawią się Klingoni z włosami (to zapewno ukłon w stronę fanów, którzy bardzo krytykowali wygląd Klingonów w serialu i drastyczne odejście od kanonicznego wyglądu).Zobaczcie 3 zwiastuny drugiego sezonu STAR TREK DISCOVERY:
Premiera drugiego sezonu w USA zaplanowana jest na 17 stycznia 2019 roku. U nas prawdopodobnie dzień później pierwszy odcinek pojawi się na platformie Netflix.


W międzyczasie zapraszamy na stronę naszego wydawnictwa Ultimate Comics, gdzie możecie zapoznać się z informacjami o komiksie "Star Trek Tom Pierwszy".
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#startrek #aktaosobowegwiezdnejfloty #star #trek #akta #osobowe #gwiezdnej #floty #ultimatecomics #ultimate #comics #komiks #serial #film #kosmos #trekowie #sarek #spock #kirk #picard #klingoni #michaelburham #michael #burham #discovery #startrektos #startreknextgeneration #next #generation #netflix #pierwszywpolsce #gawron #klingon #imperium #borg #annikahansen #annika #hansen #zek #ferengi #ferenginar #startrekdiscovery #discovery