WIELKI POWRÓT W RIVERDALE


Czy Jason Blossom jednak żyje? Trevor Stines, który wciela się w rolę Jasona, w 2017 i 2018 roku gościł również i w naszym kraju. Był jednym z gości zaproszonych na druga i trzecią edycję Warsaw Comic Con. Na spotkaniach z nim pojawiły się rzesze fanów, a pytania z publiczności były kierowane głównie do niego.

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

Poniższy kadr pochodzi z odcinka retrospekcyjnego, a to oznacza, że niestety Jason Blossom jednak nie zmartwychwstał. W zbliżającym się czwartym odcinku trzeciego sezonu (rozdział trzydziesty dziewiąty) Trevor Stines wciela się w rolę Clifforda Blossoma (swojego serialowego ojca). 


Twórcy dadzą nam ciekawą okazję zobaczenia aktorów wcielających się w rolę rodzeństwa teraz grających swoich rodziców. Ciekawe czy zobaczymy jak rozkwita miłość między Penelopą i Cliffordem

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics


Odcinek retrospekcyjny (rozdział trzydziesty dziewiąty) pod tytułem "The Midnight Club" zaplanowany jest na 7 listopada 2018 roku. 


Więcej zdjęć poniżej

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.htmlAutor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #odcinekretrospekcyjny #retrospekcja #s03e03