WKRACZA SALEM


Już 26 października 2018 roku światowa premiera nowego serialu z uniwersum Archie Comics - "The Chilling adventures of Sabrina". Za serial odpowiada showrunner Riverdale - Roberto Aguirre-Sacasa, a także twórca komiksu na podstawie, którego powstał serial z Sabriną. Nowy serial jest utrzymany w klimacie horroru. Kilka dni temu pojawił się na YouTubie nowy filmik promocyjny na kanale Netflix Polska.
W najnowszym filmiku, który jest fragmentem prawdopodobnie pierwszego odcinka serialu, dowiadujemy się jak Sabrina poznała kota Salema. W poprzednim serialu pod tytułem "Sabrina nastoletnia czarownica" Salem od początku mieszkał razem z dziewczyną i jej ciotkami Hildą i Zeldą. W 16 urodziny Sabriny zaczął z nią normalnie rozmawiać. Okazało się, że Salem jest jej wujkiem przemienionym w kota. 

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

Z filmiku jaki zaprezentował Netflix Polska wynika jednak, że Sabrina nie znała wcześniej Salema. Widzimy tajemniczego mrocznego demona, który wkradł się do pokoju dziewczyny i chowa się za lustrem. Mówi do dziewczyny,że przybył na jej wezwanie. Po chwili zza tego samego lustra wychodzi czarny kot. 

Całe wideo możecie obejrzeć tutaj:

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#ultimatecomics #archiecomics #sabrina #thechillingadventuresofsabrina #kotsalem #salem