NADLATUJE NOWA SABRINA!


Premiera horrorowej wersji Sabriny od Netflixa już dawno za nami. Pewnie większość z was ma serial już za sobą. I co teraz? Na pewno warto poczekać do 14 grudnia na odcinek specjalny przygotowany specjalnie na Boże Narodzenie. W 2019 zobaczymy drugi sezon serialu. Ale co dalej?

Wydawnictwo Archie Comics ma dla fanów nastoletniej czarownicy prezent, ale na Wielkanoc. Już w 27 marca w USA ruszy nowa, 5 odcinkowa miniseria z Sabriną. Wydawca wraca do znanego szerokiemu gronu widzów wizerunku komediowego przygód nastoletniej panny Spellman. Będzie to nowe spojrzenie na klasyczną Sabrinę. 

Projekt postaci Sabriny

W pierwszym zeszycie Sabrina razem z ciotkami Hildą i Zeldą oraz kotem Salemem przeprowadzą się do Greendale. Dziewczyna jest nowa w szkole, a pierwsze dni zawsze są najtrudniejsze. Czy znajdzie tutaj nowych przyjaciół i miłość?

Projekty postaci drugoplanowych

Wydawnictwo Archie Comics liczy na ciepłe przyjęcie przez fanów nowej serii przygód Sabriny i może ta opowieść nie skończy się na planowanych 5 zeszytach. Zobaczymy. Premiera w USA już na koniec marca 2019 roku. 

Prawdopodobna okładka pierwszego zeszytu


Poniżej również galeria okładek

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archiecomics #komiks #serial #sabrina #nastoletniaczarownica #nowykomiks #nowy #veronica #fish #kelly #thompson #ultimate #comics #greendale #nastoletnia #czarownica