PANI JONES I PANNA JONES


W serialu "Riverdale" już wkrótce pojawią się nowe postaci. Zostało ujawnione kto wcieli się w rolę Gladys Jones (żonę FP Jonesa i mamę Jugheada). Będzie to Gina Gershon. Gina ma w swoim dorobku szeroki wachlarz ról w filmach i serialach. 

Kj Apa, Gina Gershon i Cole Sprouse na planie serialu "Riverdale"

Z tych najbardziej interesujących warto wymienić główną rolę w filmie "Versace. Geniusz, sława i morderstwo" z 2013 roku, w którym wcieliła się w tytułową rolę Donatelli Versace. Jest to film biograficzny pokazujący jak zostało zbudowane imperium marki Versace. Z innych produkcji można wymienić: Mała Syrenkę (film 2018 rok), Strażnicy Cnoty (film 2018 rok), Test na miłość (film 2017 rok), Dzień zabijania (film z 2014 roku), czy też PS. Kocham Cię (film 2007 rok), Kosmoloty (serial animowany z lat 2004 - 2007). 

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics


Gladys Jones ma pojawić się mniej więcej w połowie trzeciego sezonu "Riverdale". Prawdopodobnie będzie to odcinek kończący pierwszą połowę sezonu. Przypomnijmy, że Gladys i Jellybean wyjechały z Riverdale do Toledo w chwili, kiedy FP popadł w alkoholizm.

Gina Gershon i Trinity Likins

Drugą postacią jest Jellybean Jones, czyli młodsza siostra Jugehada oraz córka FP Jonesa. W jej rolę wcieli się Trinity Likins. Trinity dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktorstwem. Na swoim koncie ma rolę w filmie "12 Days" z 2017 roku oraz w miniserialu "Unspeakable" (grała w roku 2018).  Więcej zdjęć poniżej

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.htmlAutor tekstów: Adam Wojewoda
Korekta tekstu: Michał Wyszyński

#archiecomics #komiks #serial #riverdale #josie #josiemccoy #sweetpea #sweet #pea #jordanconnor #ashleighmurray #ashleigh #murray #ultimatecomics #retrospekcja #morderstwo #tajemnica #s03e04 #robertoaguirresacasa #hiramlodge #markconsuelos #michaelconsuelos #hiram #lodge #michael #consuelos