SPECJALNA WIADOMOŚĆ OD SALEMA


Mamy to! Wydawnictwo Archie Comics na swoim fan page'u na facebooku podało wspaniałą wiadomość dla fanów serialu "The chilling adventures of Sabrina"! Dziś, czyli 18 grudnia 2018 roku około godziny 16:00 w tajemniczym filmiku pojawił się kot Salem. Przed schodami w domu Spellmanów siedzi sobie niepozorny kot. W tle słychać lekką i sympatyczną muzykę. I nagle na dole ekranu pojawia się taki tekst:


Filmik w tym momencie od razu przykuwa uwagę fanów i każdy chce poznać jego ciąg dalszy! Najpierw mamy komunikat, że część druga serialu (wcześniej uważana za sezon 2) wróci 5 kwietnia 2019 roku. Ale to nie wszystko!


Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

Dalej pada najważniejszy komunikat! Sabrina wróci do nas również z częścią 3 i 4! Czyli zakładając, że każda część będzie miała (jak pierwsza) 10 odcinków, to przed nami jeszcze co najmniej 30 odcinków mrocznej magi z Greendale! Jeśli wszystko pójdzie dobrze to pewnie jesienią 2019 zobaczymy część 3 serialu. Może w między czasie pojawią się kolejne odcinki specjalne. Tego nie wiemy. 


Powyższa informacja może wskazywać na to, że serial spełnił oczekiwania finansowe i dostał do razu zamówienie na 4 części. Zobaczcie poniżej jak wygląda cały filmik z Salemem:


Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda


#archiecomics #komiks #serial  #greendale #sabrina #robertoaguirresacasa #roberto #aguirre #sacasa #archieiriverdale #ultimatecomics #ultimate #comics #netflix #sezony #zwiastun #salem #part2 #part3 #part4