TYTANICZNE STARCIE WAMPIR I WILK


Pisaliśmy ostatnio o zbliżającej się amerykańskiej premierze miniserii komiksowej "Blossoms 666". Wspomnieliśmy w tym artykule, że w 2019 premierę będzie miała również druga miniseria. I dziś o niej napiszemy kilka słów. Rok 2019 to dalszy rozwój serii komiksów z pod szyldu Archie Horror. To właśnie pod szyldem Archie Horror powstała słynna seria "Afterlife with Archie" z zombie w rolach głównych. 

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

W 2019 zadebiutuje interesujący crossover dwóch obecnie ukazujących się serii komiksowych "Jughead - the Hunger", w której nasz ulubieniec Jughead zmienia się w wilkołaka z serią "Vampironica", w której Veronica jest jedną z wielu wampirów w Riverdale. Nowa seria będzie miała tytuł "Jughead The Hunger VS Vampironica" - bo jakże by inaczej mogła by się ta serial nazywać.


Jak sam tytuł wskazuje w tym komiksie zobaczymy epickie starcie Wilkołaka z Wampirzycą. Obecnie obie serie nie przenikają się. Nawet nie jest w nich wspominane o drugiej rasie potworów. Jak to się stanie, że nagle dwie mroczne siły staną na przeciw siebie? Tego autorzy nam nie zdradzają. Wiemy jedynie, że to starcie może zniszczyć nawet same piekło!

Data premiery komiksu nie jest jeszcze znana. Poniżej zapowiedziana 1 okładka nowej serii. 


Grafiki z serii "Jughead the Hunger" oraz okładka "Vampironici" poniżej:

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.htmlAutor tekstów: Adam Wojewoda


#archiecomics #komiks #serial  #vampironica #jugheadthehunger #horror #archiehorror #riverdale #crossover #seria #veronica #jughead