CO WYDARZY SIĘ W RIVERDALE - ODCINKI S03E16-S03E23


Ostatnio podaliśmy wam informacje o 6 zbliżających się odcinkach (odcinki s03e10-s03e15 - do przeczytania tutaj) oraz co wydarzy się w odcinku s03e16. A co będzie dalej? 

Wiemy, że trzeci sezon "Riverdale" został zaplanowany na 23 odcinki. Czyli jak poprzedni sezon, tak i ten skończy się pod koniec maja. Poniżej zebraliśmy informacje, jakie w różnych wywiadach i wpisach w mediach społecznościowych pojawiły się odnośnie dalszej części trzeciego sezonu "Riverdale".

1. Archie nie żyje?
W 9 odcinku pod tytułem "Bez wyjścia" Archie został zaatakowany przez niedźwiedzia. W finałowej scenie chłopak zostaje znaleziony nie przytomny w swoim domku w lesie. Stracił dużo krwi i można odnieść wrażenie, że zmarł. Spokojnie. Archie przeżyje. Skąd ta pewność? Choćby dlatego, że pojawia się w wątkach w kolejnych odcinkach. 

2. Veggie
Archie musiał uciec z Riverdale. Veronica została sama. Rudzielec będąc jeszcze w poprawczaku poprosił Reggie'go, aby zaopiekował się Veronicą. I tak się nią zaopiekował, że zaczęło między nimi iskrzeć. Uczucie jakie między nimi się pojawiło było spokojnie budowane w ostatnich odcinkach. Już wkrótce jednak dojdzie do pierwszego pocałunku, a potem do ... Twórcy mają nadzieję, że fani Varchie również pokochają Veggie i będą im kibicować. Swoją drogą - Lili i Cole są parą na ekranie i w prawdziwym życiu. To teraz czas na Camilę i Meltona, którzy od jakiegoś czasu również są parą w prawdziwym świecie. A teraz będą również parą na ekranie.


Komiksy z Cheryl Blossom do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

3. Odcinek Musicalowy
20 marca w USA, a dzień później u nas będzie miał premierę 16 odcinek trzeciego sezonu (czyli 51 z całej serii), który będzie w formie musicalu. W tym odcinku posłuchamy 9 piosenek i jak zapewnia showrunner Roberto Aguirre-Sacasa "wszyscy zaśpiewają". Więcej o tym odcinku w osobym wpisie tutaj.
 
4. Odcinek Odwrócony - wersja 2.0
Pisaliśmy w poprzednim artykule, że szykuje się odcinek, w którym głównymi bohaterami bądą Cheryl, Reggie, Josie i Kevin. I w tym odcinku zobaczymy bardziej Cheryl niż #choni. Skąd taki pomysł? Odpowiedź jest prosta. W trzecim sezonie będzie jeszcze jeden odcinek ze zmianą głównym bohaterów. W drugim takim odcinku główne role przypadną właśnie Toni, Fangsowi, Sweet Pea i uwaga, uwaga! Pop'owi Tate'owi. Na ten moment nie wiadomo, który to będzie odcinek.


5. Królowa Węży
Jak wszyscy wiemy Betty jest Królową Węży. Nosi już kurtkę, ale czy ma tatuaż? Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa w jednym z wywiadów drażniąc się z dziennikarzem mówił, że Betty zrobi sobie tatuaż. A gdzie? Może na udzie tak jak Alice? 

6. Edgar Evernever
Wątek farmy będzie rozwijany w drugiej części trzeciego sezonu. Evelyn Evernever już pojawiła się w 9 odcinku i na pewno wystąpi w odcinku musicalowym (gra jedną z postaci). A co z tajemniczym Edgarem duchowym przywódcą farmy? W najbliższych odcinkach dowiemy się o nim więcej. 

7. Gladys i Jellybean Jones 
Jak już pewnie niektórzy zauważyli w zwiastunie 9 odcinka (który tak naprawdę był zwiastunem kilku odcinków, w końcu nie wszystko co w nim było pojawiło się w tym odcinku) do Riverdale wróci Gladys Jones - mama Jugheada i żona FP Jonesa. Czy to będzie krótka wizyta? A może już na stałe? Co w takim razie z Alice i FP? Czy Gladys wróci razem z córką?

8. Ślub
W jednym z odcinków trzeciego sezonu Tom Keller i Sierra McCoy zapowiedzieli swoim dzieciom - Kevinowi i Josie, że planują się pobrać. I jeszcze przed wakacjami 2019 będziemy uczestniczyć w tym wielkim weselu. Czy uroczystość odbędzie się bez interwencji Króla Gargulców?

9. Kochanka
Nieoczekiwaną postacią będzie kochanka Hirama Lodge - panna Mulwray, którą zagra żona Marka Consuelosa (odtwórcy roli Hirama), czyli Kelly Ripa. Kelly w jednym z wywiadów opowiadała, że jej casting do tej roli trwa od 23 lat ich małżeństwa i chyba już jest gotowa. Wcześniej w tym sezonie pojawił się syn Marka i Kelly, czyli Michael Consuelon, który wcielił się w młodego Hirama w odcinku restrospekcyjnym. Czy panna Mulwray namiesza w "szczęśliwym" małżeństwie państwa Lodge?


10. Chic
Jeszcze nie rozpoczęła się emisja trzeciego sezonu "Riverdale", a po internecie krążyły zdjęcia Harta Dentona z ekipą aktorów z serialu. Wszyscy myśleli, że jego postać, czyli Chic jeszcze wróci. Minęło 9 odcinków, a Chica nie ma. W jednym z wywiadów Madchen Amick mówiła, że bardzo polubiła Harta i ma nadzieje, że chłopak jeszcze wróci do serialu. 

12.Hal Cooper
Chociaż The Black Hood został zdemaskowany, a nawet trafił za kratki. To jednak Roberto Aguirre-Sacasa ostrzega, że to może nie być jeszcze koniec i Hal Cooper powróci. Skoro nie umarł, to może wciąż namieszać, czy to w głowie Betty, czy to w życiu mieszkańców miasteczka. 


13. Sabrina
Od momentu pojawienia się informacji o serialu "The chilling adventures of Sabrina" fani czekali na crossover Sabriny z "Riverdale". Twórcy raz mówią, że nie jest on możliwy, innym razem pojawiają się informacje, że może jednak coś się wydarzy jeszcze w trzecim sezonie. Swoją drogą w "Sabrinie" nie raz pojawiały się Ester Eggy nawiązujące do drugiego serialu. Plus aktorzy prowokują fanów wrzucając między innymi takie zdjęcia:


Więcej ciekawostek już wkrótce. Bądźcie na bieżąco z naszymi wpisami.

 Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones