CZAS NA DRUGI MUSICAL W RIVERDALE


Ten tydzień to wysyp informacji o serialu RIVERDALE! Dopiero co poznaliśmy okładki scenariuszy najbliższych 6 odcinków (odcinki s03e10-s03e15), a wczoraj, po polskiej premierze odcinka 9 dostaliśmy news na temat odcinka 16 (czyli 51)! 

Tak jak było zapowiadane wcześniej, w trzecim sezonie również ma pojawić się odcinek w formie musicalu. I będzie to właśnie odcinek 16, nad którym obecnie trwają prace na planie w Vancouver. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje jakie zdradzili twórcy.


W środę 20 marca, a u nas w czwartek 21 marca odbędzie się premiera odcinka pod tytułem "Big Fun".  Powyżej możecie zobaczyć okładkę scenariusza. I co nas w nim czeka? Po zeszłorocznym odcinku nawiązującym do musicalu "Carrie" twórcy w tym roku postanowili przedstawić swoją wersję następnego klasycznego muscialu. Wybór padł na film "Heathers" z 1989 roku. Film opowiada o 3 dziewczynach o imieniu Heather. I to właśnie one rządzą w Wersterberg High. Jedynie Veronica Sawyer nie daje się im zdominować. Nie jest to jednak ckliwy film dla nastolatków, tylko thriller, w którym może się zdażyć wszystko. Zobaczcie sami na zwiastunie.

Tak wygląda zwiastun "Heathers" z 1989 roku: 

W rolach głównych między innymi: Winona Ryder i  Christian Slayter.

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

Twórcy Riverdale wybrali idealny musical wpasowujący się do obecnego wątku fabularnego w serialu. Na plakacie promującym odcinek widzimy kilka ciekawych informacji. Najważniejszą jaka rzuca się w oczy jest to, że tajemnicza Farma jest sponsorem organizacji przedstawienia. Reżyserią zajmie się ponownie Kevin Keller (może tym razem nikt nie zginie!). 

Wszyscy nasi ulubieńcy wystąpią w musialu w reżyserii Kevina - Cheryl, Betty i Veronica jako trzy Heather, Josie i Sweet Pea jako Veronica i Jason, oraz w pozostałych rolach: Archie, Reggie, Fangs, Evelyn Evernever oraz Toni Topaz. Z plakatu dowiadujemy się również, że Jughead Jones będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo na próbach. 

Według zapowiedzi w odcinku musicalowym usłyszymy 9 piosenek i jak zapewnia showrunner Roberto Aguirre-Sacasa "wszyscy zaśpiewają".  Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones