KOMIKS UZUPEŁNIAJĄCY TRZECI SEZON RIVERDALE


2018 rok ledwo się skończył, a Wydawnictwo Archie Comics już zapowiedziało, co przygotowuje na FREE COMIC BOOK DAY 2019! Przypomnijmy, że w USA trwa już od wielu lat tradycja, że w pierwszą sobotę maja w sklepach komiksowych są rozdawane darmowe egzemplarze komiksów. Są to głównie zeszyty z zajawkami nowych serii jakie wydawcy planują wkrótce rozpocząć publikować. W taki sam sposób na przykład wystartowała nowa seria z Archiem w 2015 roku. W maju był darmowy komiks, a od lipca ukazywała się już regularnie seria.

Wydawnictwo Archie Comics w 2019 roku rozda czytelnikom komiks, który jest uzupełnieniem trzeciego sezonu. Będzie to specjalne jednozeszytowe wydanie. W komiksie przeczytamy historie, której akcja dzieje się równolegle do wydarzeń z trzeciego sezonu serialu RIVERDALE. Nasi bohaterowie poprowadzą kolejne śledztwo. Tym razem związane z sesją zdjęciową w Riverdale High. W zeszycie pojawi się również fragment powieści, w której poznamy losy z przed pierwszego sezonu serialu. Poniżej okładka opisanego komiksu. Zeszyt będzie uzupełnieniem rozpoczynającej się w maju nowej serii "Riverdale Sezon 3". Przed majowym Dniem Darmowego Komiksu pojawią się (o czym pisaliśmy wcześniej) zeszyty w marcu i w kwietniu.

Komiks będziemy rozdawać w czasie Dnia Darmowego Komiksu w Poznańskiej Czytelni Komiksów i Gazet NOVA, który odbędzie się 11 maja 2019 roku (sobota). Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

Scenariusz: Micol Ostow
Rysunki: Thomas Pitilli, Andre Szymanowicz, John Workman,
Projekt okładki: Thomasz Pitilli
Data wydania: 04.05.2019

 Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews