PIERWSZE KADRY BLOSSOMS 666


Pisaliśmy ostatnio o nowej serii komiksowej jaka startuje w styczniu w USA - "Blossoms 666". Wtedy oprócz garści informacji mogliśmy zaprezentować jedynie planowane okładki pierwszego zeszytu. Tradycyjnie Wydawnictwo Archie Comics przygotowało dla swoich fanów 5 wariantów okładek do wyboru. 

W sobotę 22 grudnia 2018 roku na stronie Wydawnictwa Archie Comics zostały zaprezentowane pierwsze 4 plansze nowego komiksu. Strony są prezentowane bez dymków z teksami. Mamy tutaj tylko samą grafikę i musimy sami pogłówkować, co bohaterowie mogą mówić. Chociaż w scenie, w której Cheryl i chłopacy na korytarzu nie trzeba za dużo kombinować. Gesty Cheryl i reakcje chłopaków mówią same za siebie. Wyżej i poniżej 4 plansze nowego komiksu. 

Komiksy z Cheryl Blossom do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

Premiera w USA zaplanowana jest na 23 stycznia 2019 roku. Seria ma składać się z 5 zeszytów ukazujących się nieregularnie. Każdy zeszyt ma liczyć 32 strony. 

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Laura Braga, Matt Herms, Jack Morelli
Projekt okładki głównej: Laura Braga
Projekty okładek dodatkowych: Joe Eisma, Francesco Francevilla, Robert Hack, Vic Malhotra


Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:

http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archiecomics #komiks #serial #riverdale #jason #cheryl #blossom #twins #bliznieta #archie #betty #jughead #veronica #kevin #bunn #braga