4 KWIETNIA WRACA SABRINA


Ostatni raz kiedy widzieliśmy Sabrinę, to świętowała Zimowe Przesilenie. Sporo się wtedy wydarzyło. A teraz czas na dalsze przygody czarownic i śmiertelników z Greendale. 

5 kwietnia na polskiej platformie Netflix pojawią się dalsze odcinki serialu "The chilling adventures of Sabrina". I od razu dostaniemy komplet 10 odcinków! Dla prawdziwego fana będzie to wyzwanie! 10 odcinków, które w sumie będą trwały około 10 godzin, można sobie zafundować mega seans przed telewizorem / laptopem.


Z zwiastunów i informacji podawanych na różnych portalach wiemy, co szykują dla nas twórcy w drugim sezonie. Jak wiemy Sabrina rozstała się z Harveyem, jednak dalej coś do niego czuje. W między czasie do serca panny Spellman próbuje się dostać również młody czarownik Nicholas Scratch. Jak skończy się ten miłosny trójkąt? 

Już 28 marca premiera drugiego tomu komiksu RIVERDALE CAŁKIEM NOWE HISTORIE! Komiks dostępny jest już w przedsprzedaży!

 komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

W drugim sezonie pojawią się również nowe postaci. W jedną z nich wcieli się Alexis Denisof, jako Adam Masters - chłopak Mary Wardwell. Zobaczymy Adama, który wraca do swojej ukochanej z długiego wyjazdu. Jednak jego ukochanej już nie ma... jej miejsce zajęła Madam Satan. Jak skończy się to spotkanie? 

Drugą nową postać zagra Jedidiah Goodacre i wcieli się w postać Doriana Graya. Będzie to przystojny właściciel nocnego klubu Dorian's Gray Room. Czyżby on również był słynnym wampirem znanym z filmów?


Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział również, że możemy spodziewać się odcinka poświęconego kotowi Salemowi. Czy Salem w nim przemówi? Fani wciąż na to czekają. W końcu i w komiksie, i w serialach animowanych oraz i w serialu komediowym Salem był bardzo rozgadany. 

Więcej o tym co wydarzy się w drugim sezonie przekonamy się 5 kwietnia po polskiej premierze serialu.


Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #benbutton #ethelmuggs #ghulies #serpents #zwiastun