KEVIN I FANGS - SZYKUJE SIĘ NOWY SHIP?


Sporo się działo w tegorocznym odcinku musicalowym "Riverdale"! Nasi bohaterowie śpiewali i tańczyli, Evelyn namówiła przyjaciół do zwierzeń na temat tego, czego się boją. I wtedy właśnie Kevin Keller i Fangs Fogarty powiedzieli, że prześladują ich zwidy i koszmary na temat morderstwa Midge Klump. Przypomnijmy, że Midge zginęła podczas premiery wystawianego rok wcześniej musicalu "Carrie The Musical". Evelyn miała pomysł jak wyleczyć chłopaków z ich fobii i zaprosiła ich do wzięcia udziału w jednym z obrzędów Farmy. 

Kevin i Fangs podczas prób do musicalu "Carrie"

Betty Cooper od początku nie ufała Evelyn i jej zachęcaniu kogo się tylko da do wstąpienia do farmy. W końcu dziewczyna "straciła" już mamę i siostrę, które oddały się całkowicie Farmie, następnie Kevin po wyjeździe swojego chłopaka Moose'a Masona również dołączył do Farmerów. Betty czuła, że udział Evelyn w reżyserowaniu musicalu ma na celu zwerbowanie kolejnych osób. Postanowiła więc uwiecznić jeden z rytuałów Farmy. Zakradła się do byłego Zakonu Sióstr Cichego Miłosierdzia i uwiecznić, co się tam wyprawia. Co to wszystko ma wspólnego z Kevinem i Fangsem? Otóż bardzo dużo!


W byłym klasztorze Betty była świadkiem rytuału, który wyglądał jak ślub! A osobami zawierającymi ślub był Kevin i ... Fangs Fogarty! W sali, w której wcześniej znajdował się pomnik Króla Gargulców Evelyn z liczną grupą farmerów odprawiała coś, co można zinterpretować jak zawieranie małżeństwa. Po prawej i lewej stronie w ławkach siedzieli Farmerzy, każdy miał nałożone okulary 3D. Na środku siedzieli Kevin i Fangs na wprost siebie. Nad nimi (niczym ksiądz w kościele) stała Evelyn i wykonywała jakieś gesty. 

 Komiks  w całości poświęcony Kevinowi Kellerowi do przeczytania w Drugim Tomie "Riverdale Całkiem Nowe Historie" Do kupienia pod linkiem poniżej. 

Kevin i Fangs powtarzali gesty po Evelyn, śpiewali (jak to w odcinku musicalowym) a na koniec się pocałowali! Kevin jest gejem, to wiem. Ale co z Fangsem? Wiemy, że był w związku z Midge Klump. Więc co to mogło znaczyć? 

Jedna z hipotez twierdzi, że cała ceremonia mogła być inicjacją dla Fangsa jako przyłączenie się do Farmy. Wcześniej nie był jej członkiem. Może w ten sposób wyglądało jego wstąpienie? Z poprzednich odcinków wiemy już, że każda osoba przechodzi inaczej inicjację (Alice była zanurzona w wannie, Kevin przeszedł po rozżarzonych węglach). 


Inna teoria głosi, że Fangs jest gejem / biseksualny i może będzie teraz z Kevinem. Podejrzenie w stronę Fangsa pojawiło się już w poprzednim sezonie. W chwili, kiedy uczniowie South Side przenoszą się do Riverdale High pada hasło, że może Kevin by mógł poszukać kogoś z Serpents do związku. I wtedy odpowiedział, że nigdy w życiu, nawet jeśli by to był Fangs. Jakiś czas później Fangs został asystentem Kevina i pomagał mu przy reżyserowaniu musicialu "Carrie". Czy chodziło tutaj o spędzanie czasu z Midge, czy może jednak o spędzanie czasu z Kevinem


Po śmierci Midge nie wiemy, czy Fangs spotykał się z inną dziewczyną. Podejrzane może być również to, że zawsze jest blisko Sweet Pea. Czy z tej sceny wykluje się nowy ship? Czy Kevin i Fangs zostaną nową parą w Riverdale High? 

Wracając do samej ceremonii było by wielkim szokiem, gdyby okazało się, że rzeczywiście był to ślub i chłopacy (w nomenklaturze Farmy) są od teraz ze sobą. Zwłaszcza, że jako licealiście mają pewnie 16-18 lat! Twórcy "Riverdale" potrafią szokować, więc pewnie wkrótce dowiemy się co dalej.


Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #midgeklump #midge #klump #siostrawoodhouse #siostra #woodhouse #tallboy #gerladpetite #tall #boy #veronica #lodge #edgarevernever #edgar #evernever #fangsfogarty #fangs #fogarty