KJ APA ZAGRA GŁÓWNĄ ROLĘ W FILMIE


KJ Apa, czyli serialowy Archie Andrews z "Riverdale" zagra główną rolę w filmie pod tytułem "I Still Believe". Film będzie opowiadał historię chrześcijańskiego wokalisty Jeremy'ego Campa. Będzie to filmowa biografia muzyka. Za produkcję będzie odpowiadać jedna z większych wytwórni w USA, czyli Lionsgate. KJ wcieli się w postać Jeremy'ego, a słynny aktor Gary Sinise (znany z serialu "Zabójcze umysły", czy też z "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku") zagra jego filmowego ojca.

Gary Sinise

Kim jest muzyk, w którego postać wcieli się KJ? Jeremy Camp urodził się 12 stycznia 1978 roku w Lafayette i jest obecnie popularnym muzykiem wykonującym utwory chrześcijańskie. Do tej pory wydał 7 pełnych albumów. Jego utwory to mieszanka ballad i rocka. Skąd pomysł na muzykę chrześcijańską? Jeremy wychował się w rodzinie blisko związane z kościołem, jego ojciec jest pastorem.

 Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics

Fabuła filmu skoncentruje się na życiu artysty, w którym obok miłości była również bolesna strata. Opowieść ma pokazywać, że nie można tracić nadziei i że trzeba walczyć do końca. Scenariusz do filmu napiszą Jon Erwin i Jon Gunn, a za reżyserię odpowiadać będą bracia Jon i Andrew Erwin, którzy w 2018 roku wyreżyserowali film "I Can Only Imagine" (w Polsce emitowany pod tytułem "Dotknij Nieba"). Film zarobił do tej pory 85 milionów dolarów. Lionsgate liczy na powtórzenie sukcesu w nowej produkcji. 

Jeremy Camp

Zdjęcia mają ruszyć wiosną tego roku. A premiera "I Still Believe" zaplanowana jest na marzec 2020 roku. Jedno jest pewne - KJ na ekranie ponownie będzie realizował swoje pasje: granie na gitarze i śpiewanie. Poza planem "Riverdale" udziela się muzycznie. Rola Jeremy'ego jest również idealna dla niego, ponieważ również sam KJ w wielu wywiadach podkreślał, że jest wierzący i wiara w Boga jest dla niego bardzo ważna.

Czekacie na film z KJem? 


 
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #midgeklump #midge #klump #siostrawoodhouse #siostra #woodhouse #tallboy #gerladpetite #tall #boy #veronica #lodge #edgarevernever #edgar #evernever #fangsfogarty #fangs #fogarty