KATY KEENE Z PIERWSZYM ODCINKIEM W 2020 ROKU


Podczas jednego z konwentów w drugiej połowie 2018 roku Roberto Aguirre-Sacasa informował, że mają pomysł na nowy serial z uniwersum Archie Comics. Już wtedy mówili, że będzie to proudkcja w zupełnie innym stylu. Przygotowaliśmy dwa artykuły z propozycjami aż 8 seriali, jakie mogli stworzyć twórcy (artykuł pierwszy tutaj, a artykuł drugi tutaj). Pierwszą pozycją na naszej liście był serial fabularny o Josie i Kociakach. W sumie w pewnym sensie trafiliśmy, ponieważ jedną z głównych postaci nowego show jest właśnie Josie McCoy. Jednak nowy serial będzie oparty na serii komiksowej "Katy Keene" (więcej o komiksach i postaci Katy Keene pisaliśmy tutaj).


Telewizja The CW zamówiła produkcję odcinka pilotażowego "Katy Keene" i w zeszłym tygodniu podczas prezentacji produkcji na sezon 2019/2020 poinformowano, że serial dostał zamówienie na cały sezon. Premiera zaplanowana jest na przerwę w emisji głównych seriali na początku 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to luty. Pierwszy sezon "Riverdale" miał swoją premierę 26 stycznia 2017 roku. "Katy Keene" raczej zadebiutuje w podobnym okresie. Pierwszy, pilotażowy sezon serialu będzie liczyć 13 odcinków. Mniej więcej w połowie emisji powinniśmy dowiedzieć się, czy telewizja The CW zamówi drugi sezon.

http://ultimatecomics.pl/KOMIKSY-c20Znamy już szczegóły fabuły odcinka pilotażowego. Cała idea i pomysł na serial to połączeniue "Sexu w wielkim mieście", "Plotkary" oraz musialu "Glee". W każdym odcinku mają pojawiać się piosenki. W jednym z wywiadów Ashleigh Muray grająca Josie McCoy zdradziła, że w pierwszym odcinku zaśpiewa aż cztery razy. "Katy Keene" będzie koncentrował się na czterach postaciach: przyszłej projektantce mody Katy Keene, przyszłej gwieździe muzycznej Josie McCoy, artyście Jorge Lopezie (występującym jako Drag Queen Ginger) oraz kombinatorce Pepper Smith. 

  
Wiemy, że Katy, Josie i Jorge będą mieszkać razem. Każda z postaci przybyła do Nowego Jorku, aby zrealizować tutaj swoje marzenia. Katy Keene chce zostać projektantką mody i każdy z jej przyciół ma ubrania według jej projektów. Dziewczyna pracuje w domu handlowym i ma bardzo wymagającą szefową - Glorię. Na szęście może zawsze liczyć na wsparcie swojego chłopaka KO Kelly'ego (granego przez Zane'a Holtza). Josie po przyjeździe do miasta poznaje Katy Keene. Dziewczyny się zaprzyjaźniają i wynajmują razem mieszkanie. Talent wokalny Josie dostrzega Alexander Cabot, dyrektor generalny wytwórni płytowej. Chce z nią podpisać kontrakt, jednak nie podoba się to drugiemu dyrektorowi - siostrze bliźniaczce Alexandra, czyli Alekxandrze Cabot (obie postaci znane są z serii komiksowej i seriali animowanych "Josie i Kociaki").   


Jorge marzy o karierze na Broadwayu. Startuje w castingach do musicali. Jednak nie udaje mu się nigdzie dostać. Postanawia spróbować sił jako Drag Queen - Ginger. Zobaczymy czy ta droga pozwoli mu osiągnąć sukces. Ostatnią postacią z głównej czwórki jest Pepper Smith. Planuje ona otworzyć własną wersję Fabryki Andy'ego Warhola. Problem jest jednak taki, że prawdopodobnie nie ma ani grosza, choć wszyscy odnoszą wrażenie, że jest bogata. Czy to ją jednak powstrzyma? 

Każda z postaci ma inny cel, to jednak połączy ich przyjaźń i wspólne wspieranie się w realizacji marzeń. Będziecie oglądać "Katy Keene"?

Obsada:
Katy Keene - Lucy Hale
Josie McCoy - Ashleigh Murray
Jorge/Ginger Lopez - Jonny Beauchamp
Pepper Smith - Julie Chan
Ko Kelly - Zane Holtz
Alexander Cabot - Lucien Laviscount
Alexandra Cabot - Camille Hyde 

Więcej tekstów odnośnie serialu "Katy Keene" znajdziecie klikajać w obrazek poniżej:
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/katy-keene-news-room.html

Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #katy #keene #katykeene