TREVOR STINES O KOMIKSACH ARCHIE COMICS


Trevor Stines znany nam wszystkim z roli Jasona Blossoma w serialu "Riverdale" wziął udział w jednym z odcinków youtubowego programu "Comic Book Shopping". Prowadzący Coy Jandreau rozmawiał z Trevorem o jego ulubionych komiksach i o 5-zeszytowej serii "Blossoms 666" opowiadającej o rywalizacji Jasona i Cheryl o tytuł Antychrysta. 


Przygoda Trevora z komiksami zaczęła się bardzo wcześnie. Jako dzieciak oglądał serial animowany o Spider-manie. wkrótce potem zaczął czystać komiksy o Batmanie Supermanie oraz np. o Daredevilu. Mama Trevora kupiła mu kasetę VHS z 4 odcinkami Spidermana. Aktor oglądał ją tysiące raz w kółko od nowa. Następnie starał się oglądać wszystkie filmowe adaptacje komiksów, filmy z Spidermanem, Bladem, a nawet film "Steel", który jest bardzo nisko oceniany przez krytyków. Jednym z ulubionych filmów Trevora był "Daredevil" z Benem Affleckiem w roli głównej. Ten film również miał niskie oceny. 


W czasie rozmowy o nowej serii komiksowej "Blossoms 666" Trevor przyznał, że bardzo ją lubi i ma nawet wszystkie warianty okładkowe zeszytów które do tej pory się ukazały. Aktor uważa, że seria jest świetna i poleca ją do czytania. Więcej o serii "Blossoms 666" piszemy tutaj i także tutaj.Życie Trevora zmieniło się po zagraniu roli Jasona Blossoma. Stał się dzięki temu bardzo popularny. Był zapraszany na liczne konwenty i spotkania z fanami (między innymi dwukrotnie był gościem Warsaw Comic Con). Na pytanie czy kojarzył wcześniej postać Jasona Blossoma Trevor odpowiedział, że znał komiksy wydawnictwa Archie Comics. I często się z nimi spotykał. Jednak na planie serialu mógł poznać lepiej tą postać. Aktor powiedział, że im dłużej wcielał się w postać Jasona, tym bardziej rozumiał jego relację z siostrą i sposób postępowania. 

Komiksy z uniwersum Archie Comics do kupienia po polsku od wydawnictwa Ultimate Comics
http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

Trevor Stines na pytanie o swojej plany na przyszłość opowiedział, że rozmawia z przyjaciółmi o możliwości założenia własnego wydawnictwa komiksowego. W końcu napisał już swój tomik wierszy. Realizując swoje marzenia Trevor wydał swój pierwszy tomik wierszy pod tytułem "Leather and Glass" (Skóra i Szkło).

Cały odcinek z Trevorem można obejrzeć klikając w wideo poniżej:

 
 
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #jason #blossom #trevor #stines