LILI REINHART I COLE SPROUSE ZERWALI ZE SOBĄ - KONIEC ZWIĄZKU


Stało się tego czego wszyscy się bali i o czym starali się nie myśleć! Lili Reinhart i Cole Sprouse po 2 latach razem rozstali się. Według portalu E! para nie była ze sobą już od jakiegoś czasu. Okres wakacji po zakończeniu nagrań trzeciego sezonu "Riverdale" spędzili oddzielnie, a nawet starali się siebie unikać. Teraz kiedy wrócili już na plan muszą ze sobą spędzać czas, a nawet grać zakochaną parę. Czy będzie to widoczne na ekranie?

 
Informacja uderzyła w fanów dzień po zakończonym właśnie San Diego Comic Con 2019. Wszyscy wciąż są w szoku po takim newsie! Jeszcze w weekend para uśmiechała się wspólnie do obiektywów i nic nie wskazywało na to, że nie są już razem. Choć na jednej z grup padł komentarz pod zdjęciem z Comic Conu: "Dlaczego Lili i Cole nie stoją obok siebie na zdjęciu?". Może to był sygnał dla fanów. 

Komiksy z bohaterami RIVERDALE do kupienia od Ultimate Comics tutaj:
http://ultimatecomics.pl/PAKIET-Riverdale-T1-i-Riverdale-T2-p86
Para zaczęła się spotykać w 2017 roku. Częściowo można powiedzieć, że to fani chcieli żeby Betty i Jughead byli ze sobą również w prawdziwmy życiu. W różnych wywiadach Cole mówił, że Lili na początku była nieśmiała i skryta. W pewnym momencie aktorka stała się inspiracją dla Cole i inspirowała go do dalszego działania. Natmiast Lili zdradziła w innym wywiadzie, że na początku denerwował ją głos Sprouse'a.
Czy para wróci do siebie? Czy to tylko chwilowy kryzys? 

Nasz poprzedni atykuł:
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/2019/07/podsumowanie-panelu-riverdale-na-san.html
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
 https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html 
  
 http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html 
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #midgeklump #midge #klump #siostrawoodhouse #siostra #woodhouse #tallboy #gerladpetite #tall #boy #veronica #lodge #edgarevernever #edgar #evernever #fangsfogarty #fangs #fogarty