PLOTKA CZY PRAWDA - ZERWALI CZY SĄ RAZEM


Trwa tydzień pełen atrakcji! Najpierw panel z aktorami "Riverdale" na Comic Conie w San Diego, później news o zerwaniu Cole'a i Lili, a teraz jednak obalenie tej informacji.

W poniedziałek 22 lipca internet zadrżął od doniesień na różnych portalach, że Lili Reinhart i Cole Sprouse nie są już parą. Portal Us Weekly powoływał się na wiarygodnego informatora, że para się rozstała. Temat szybko powieliły kolejne portale.


Para milczała przez kilka dni. Dopiero w czwartek, po pojawieniu się w sklepach czasopisma "W Magazine" z sesją zdjęciową Cole'a i Lili oboje ustosunkowali się do informacji w swoich mediach społecznoścowych. Oboje wrzucili posty na Instagram i Twittera dementujące tą wiadomość.


"Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie w internecie dzieciaki. A źródła takich wiadomości powinny bardziej spróbować być mniej dziadowskie/podłe. ,,Wiarygodne Źródła" możecie pocałować mnie w dupe."


Komiksy z bohaterami RIVERDALE do kupienia od Ultimate Comics tutaj:
http://ultimatecomics.pl/PAKIET-Riverdale-T1-i-Riverdale-T2-p86

W jednym z wywiadów oboje wspominali, że nie chcą by opinia publiczna wiedział od kiedy dokładnie są razem i kiedy się w sobie zakochali. To są ich prywatne sprawy i chce je zachować dla siebie. Mają jednak świadomość, że dziennikarze będą zawsze szukać sensacji i analizować każdy ich ruch.  


Czy cała akcja była zabiegiem PR-owy, żeby o parze zrobiło się znowu głośno? 4 dni wystarczyło, by cały świat chuczał od tej informacji, a fani wyrywali sobie włosy z głowy. Czy akcja była ustalona z "W Magazine"aby zwiększyć sprzedasz ich gazety i wyświetleń na portalu? Czas pokaże

Nasz poprzednie atykuły:
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/2019/07/podsumowanie-panelu-riverdale-na-san.htmlhttps://ultimatecomicspl.blogspot.com/2019/07/lili-reinhart-i-cole-sprouse-zerwali-ze.html
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
 https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html 
  
 http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html 
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #midgeklump #midge #klump #siostrawoodhouse #siostra #woodhouse #tallboy #gerladpetite #tall #boy #veronica #lodge #edgarevernever #edgar #evernever #fangsfogarty #fangs #fogarty