TROCHĘ STRACHU CZYLI RIVERDALE ODCINEK HALLOWEENOWY - S04E04


Po trzech sezonach pełnych atrakcji i odcinków specjalnych (odcinek retroskecyjny, odcinek z elementami czerni i bieli, czy też odcinków musicalowych) nadszedł czas na kolejną nowość - odcinek Halloweenowy! 

W czasie panelu dyskusyjnego na San Diego Comic Con 2019 Roberto Aguirre-Sacasa zdradził, że w czwartym sezonie "Riverdale" powstanie odcinek utrzymany w stylizacji halloweenowej. Dodatkowo odcinek będzie wyemitowany w USA 30.10 (czyli dzień przed Halloween), a my w Polsce będziemy mogli go zobaczyć w Halloween!


Teraz poznaliśmy dodatkowe szczegóły dotyczące tego odcinka. Piewszą informacją jego temat była wiadomość, że ktoś w nim zginie. Roberto Aguirre-Sacasa od razu uspokoił fanów, że nie chodzi o nikogo z kim był na San Diego Comic Con 2019 (czyli Cole, Lili, Kj, Camila i Madelaine są bezpieczni). Pomysł na odcinek Halloweenowy pojawiał się już przy poprzednich sezonach, jednak nigdy nie udało się go wkomponować w zarys fabuły. Tym razem ma być innaczej.

Komiksy z bohaterami RIVERDALE do kupienia od Ultimate Comics tutaj:
http://ultimatecomics.pl/PAKIET-Riverdale-T1-i-Riverdale-T2-p86

Czego możemy się spodziewać po odcinku Halloweenowym? Jest pomysł żeby Toni i Cheryl przebrały się za postaci z komiksów/filmów DC, np. Wonder Woman, Supergirl, Stargirl, Raven, czy np. Catwoman (za którą w sumie Cheryl się już przebierała w trzecim sezonie). Na ten moment trwają rozmowy, czy będzie to możliwe (serial Riverdale oparty jest na serii komiksowej innego wydawnictwa niż DC). Wiemy również, że Betty spędzi Halloween w domu. Dziewczyna nie bedzie się mogła bawić ze znajomymi, tylko będzie rozdawała cukierki dzieciakom w zabawie "Cukierek albo Psikus!". Na Betty czeka jakaś straszna przygoda - zdradził showrunner serialu. Również jest już pomysł na kostium Archiego, jednak nie został on to zdradzony. Może KJ lub sam Roberto Aguirre-Sacasa pokaże jakieś zdjęcia z planu i wtedy poznamy więcej szczegółów.


Ciekawostka: W artykule znajdują się zdjęcia i wideo z zabawy Halloweenowej jaką aktorzy z obsady Riverdale zorganizowali sobie 2 lata temu. KJ Apa jest przebrany na niej za Spider-mana. Ciekawostką jest to, że KJ brał udział w castingu do roli nowego Spider-mana. Ostatecznię rolę zdobył Tom Holland.

Nasz poprzednie atykuły:
https://ultimatecomicspl.blogspot.com/2019/07/podsumowanie-panelu-riverdale-na-san.htmlhttps://ultimatecomicspl.blogspot.com/2019/07/lili-reinhart-i-cole-sprouse-zerwali-ze.html
Więcej naszych stałych cykli przeczytacie klikając w obrazki poniżej:
 https://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/star-trek.html 
  
 http://ultimatecomicspl.blogspot.com/p/trekowe-wakacje.html 
Autor tekstów: Adam Wojewoda

#archie #archiecomics #riverdale #newriverdale #noweriverdale #riverdalepolska #betty #veronica #jughead #cheryl #cherylblossom #jason #jasonblossom #serial #netflix #ultimatecomics #komiks #archiepopolsku #blackhood #archieandrews #bettycooper #jugheadjones #veronicalodge #pops #kjapa #lillireinhart #camilamendes #colesprouse #madelainepetsch #trevorstines  #sierramccoy #mccoy #mayormccoy #josie #josisemccoy #jossie #jossieandthepussycats #jossieikociaki #kociaki #pussycats #cityhall #missgrundy #grundy #geraldinegrundy #tomkeller #keller #kevinkeller #penelopa #penelopablossom #joaquindesantos #joaquin #toni #tonitopaz #serpents #poptate #pop #valeriebrown #valerie #josieandthepussycats #josieikociaki #cliff #cliffblossom #alicecooper #fpjones #fredandrews #fred #hiram #hiramlodge #lodge #polly #pollycooper #chic #nana #rose #roseblossom #roseannablossom #chuck #chuckclayton #riverdalebulldogs #bettycooper #dilton #diltondoiley #doiley #charlessmith #chalres #smith #cheryl #cherylblossom #claudiusblossom #claudius #blossom #sweetpea #sweet #pea #serpents #cassidybullock #cassidy #bullock #pennypeabody #penny #peabody #ethel #muggs #ethelmuggs #benbutton #ben #button #hermionelodge #hermione #lodge #fangs #fogarty #kevin #malachai #mary #maryandrews #gladys #gladysjones #jellybean #michaelminetta #minetta #midgeklump #midge #klump #siostrawoodhouse #siostra #woodhouse #tallboy #gerladpetite #tall #boy #veronica #lodge #edgarevernever #edgar #evernever #fangsfogarty #fangs #fogarty